O nama

Dječji vrtić Radost u zagrebačkoj Dubravi otvoren je 1977. godine, te je u početku imao 12 odgojnih skupina od čega četiri jasličke i osam vrtićkih skupina.

Uz centralni objekt u Ljubijskoj ulici, 1979. godine otvara se i područni u Ulici hrvatskog proljeća br. 20 i 22, a godinu dana kasnije i na broju 18, a time se vrtić širi za devet skupina.

Tijekom svog radnog vijeka vrtić je razvijao različite odgojno-obrazovne programe nudeći djeci mogućnost za ostvarenje i razvoj na glazbenom, likovnom, ekološkom i drugim planovima.

Prvi u gradu Zagrebu otvaramo igraonicu engleskog jezika, a kasnije i njemačkog.

Nakon dugogodišnjih nastojanja za zadovoljenjem povećanih potreba za smještajem djece u ovom dijelu grada, 2013. godine centralni objekt vrtića se nadograđuje i proširuje za tri odgojne skupine i novu polivalentnu dvoranu.

Danas brojimo 27 odgojnih skupina redovitog programa, od čega 9 jasličkih i 18 vrtićkih i 2 skupine programa predškole. Za djecu i rad vrtića brine oko 130 zaposlenika u četiri objekta.

Čelnica dječjeg vrtića je ravnateljica Vesna Marić, dipl. pedagog ravnatelj@dvr.hr

Stručni tim čine:
pedagoginja Alka Požnjak Malobabić, prof.ped. pedagog@dvr.hr
psihologinja Ljubica Duspara, prof. psih. psiholog@dvr.hr
logopedinja Marija Birer Perlić, prof. logoped logoped@dvr.hr
edukacijska rehabilitatorica Dina Darwish, prof. defektolog rehabilitator@dvr.hr

Zdravstvena voditeljica je Dijana Majetić, bacc. sestrinstva. zdravstveni.voditelj@dvr.hr

Voditelj računovodstva je Ana Prosinečki, mag. oec., zamjena Irena Klemar racunovodstvo@dvr.hr
Tajnik je Marija Bandov, dipl. iur.  tajnistvo@dvr.hr

Ekonom vrtića je Krešimir Radivoj ekonom@dvr.hr

Predstavnik roditelja u Upravnom vijeću vrtića je Matija Kadojić  matija@agramsolutions.hr